Pogledaj jedan post
Old 23.07.2011., 18:56   #20
Znam da nas ima svakavih i ludih, ali fakat koliko otkacen moras biti da hoces imat ovakvu macku kraj sebe... hu speechless
jos malo pa cemo i tigrove kraj sebe htjeti i lavice, kako su slatki lavovi sa svojom grivom kako nema njih u mini verziji macke da ih imamo doma kao ljubimce
Strasne su ove savanah macke, neznam sta zelite od njih. Ako vam se svidjaju sarice takve imate i kod bengalskih macaka. A ni te nisu nesto maznei ni pitome vec ih ljudi drze vani u kavezima, naprave posebnu imitiranu prasumu za njih. Dobro vidjela sam na izlozbama i pitome i mazne bengalske macke , mislim da bi vama ljubiteljima egzoticnih macaka bengalke trebale zadovoljiti, imaju sare ko tigar, ko i ova, ali su velicine normalne macke. Sve ove ""mace"" poput ove bi se trebale hraniti samo sa sirovim mesom, ma strasno nesto. Nesmijem si ni zamisliti cega ce sve postojati u zivotinjskom svijetu za 100god sto ce ljudi izmisliti...
Jedonstavno se najezim kad vidim sliku ove macke. Strasno.
__________________
"Saving one dog won't change the world, but it surely will change the world for that dog..."

Zadnje uređivanje enchee17 : 23.07.2011. at 19:05.
enchee17 is offline  
Odgovori s citatom