Pogledaj jedan post
Old 15.05.2009., 14:26   #62
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ah. Pošto je mokry već lijepo odgovorio ono što sam cca i ja mislio napisat za dosta stvari, ostaje mi samo da nadodam:

Camel i Navigare: kaže black_man da mu sve nekako visi sa svih strana. Imaju oni više krojeva, naravno da neki i meni vise.... nekom nešto stoji... nu ako je tebi pojam kako stoji ova uska majica





i to na liku koji baš i nema nešto mišićne mase (tanke rukice, napeti mišićići za slikanje!), ništa se ne čudim.... onda u usporedbi s tim, naravno da imaš dojam da ti ovo ostalo visi....

A ono si krivo shvatio. Nisam pis'o Tom Tailor majice generalno. Već što rekoh da više nema, tj. TOM TAILOR DENIM polo majice. Koje su bile vrhunski (edit: možda rigorozan pojam vrhunski, ali super svakako!) kvalitet. I nema zaokruženo T nego ovako nešto:





A hlača TT sam imo dvoje. Nisam primjetio ništa pre negativno.... tu negdje, ko L'S 501 po izdržljivosti...

Pa ova majica na slici izgleda sasvim pristojno,definitivno nije ono što sam nekad kupovao u Tom Tailoru. Moje su sve bile krpe A možda u ovom trenutku nemam pravo na mišljenje jer u taj dućan uđem svake dvije godine jednom. Općenit dojam mi je da je roba loša pa valjda nemam volje prekopavati da nađem možda dvije stvari koje su ok u dućanu pa onda radije ni ne ulazim.Valjda je svugdje kvaliteta pala,možeš ući u In sportinu i tamo 50% majica Bikkembergs,Exte,Iceberg,VJC nije od puno boljih materijala od nekih po jeftinijim dućanima.

Istina,za te modele gore biraju neke žgoljave.Onome tko je žgoljav definitivno bolje stoje malo šire majice,meni da kupim majicu mora biti slim fit,ako imalo visi oko bicepsa i ne stoji uz ruku,ništa od kupnje. Posebno sam osjetljiv ako se nakon par pranja rašire rukavi A najgora stvar su mi suknjice u struku ili ako je kroj ravan i ima isti širinu u prsima i struku.
RL slim-custom fit stoje perfektno,Hugo Boss je isto nedavno uveo slim-fit liniju i stoje savršeno. Čak te firme sada posebno u reklamama naglašavaju SLIM,očito želeći privući kupce,jer ima puno ljudi kojima se Hugo Boss i RL odjeća sviđa,ali ne žele kupovati njihove 'vreće'. I Lacoste slijedi trend i sada izbacuju slim fit linije. Mislim da je dosta firmi prepoznalo što tržište traži
black_man is offline  
Odgovori s citatom