Pogledaj jedan post
Old 17.05.2008., 16:06   #86
Možda bolje da nam neko objasni koje crte iz natalne karte određuju moguće predispozicije za bavljenje politikom i šta je važno "gledati" kod nekoga ko se bavi politikom (možda je zanimanje političara i opisano u temi o izboru profesije , na žalost onomad nisam pažljivo čitala).

Još bi bilo korisno saznati šta bi predstavljalo kod političara odnos prema državi i narodu, gdje se vide diplomatske sposobnosti (vještina pregovaranja prvenstveno), taktičnost, autoritativnost, eventualna sklonost skandalima (bilo kakve vrste itd.), korupciji (može i kriminalu-imamo i u skorijoj povijesti takvih primjera ) i sprovođenju uspješnih reformi i ostalo.
Gledamo li isto kod žena i kod muškaraca? Preciznije, šta je u ženskom natalu odnos prema narodu, šta u muškom?

Neki političari su svoje narode odveli u potpunu propast, dok su ih neki drugi uzdigli, sigurno da tu ima puno nijansi baš na toj nekoj relaciji kako doživljava narod i državu koju vodi. (Ja ovo sve pretpostavljam, jer poznajem samo najosnovnije astrološke pojmove.)

Da skratim, mene bi ovo zanimalo u kratkim crtama (ako je bilo, molim neka neko stavi link ). Nije da imam političkih ambicija (mada mi je jedan astrolog rekao da moram probati. ) nego pratim politiku, a na žalost i radim sa političarima raznog kova.
ditta is offline  
Odgovori s citatom