Tema: Trazim posao
Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 11:13   #18
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Ispricavam se na neprimjerenom mjestu za oglas ali se ne mogu snaci u hrpi tema:
Dakle: Opća gimnazija, ocjene odlicne,matura polozena ( moze i na uvid ako je netko zainteresiran), znam Izvrsno Engleski,Njemacki,Latinski i Grčki manje.. zanimaju ma admisitrativni poslovi,imam znanje rada na racunALu, brza sam i snlazljiva, 26 godina, prekvalifikacije me zanimaju ali nazalost samo podrucje koje meni ne ide ( farmaceut)..i sad neznam sto mi je cini, sjediti na birou godinama ili nesto poduzeti, molim savjet... Hvala
Ako uistinu želiš raditi u administraciji dobro je da si brza, ali moraš biti i točna, jer je opseg posla izuzetno velik. Ja sam odradila SOR u jednom ministarstvu, nakon čega su nam produljili na još 5 mjeseci. Uvjeti nisu bili baš najbolji a posla ko' u priči!
Sad ponovno radim u dugom ministarstvu, isto u struci. Po zanimanju sam pravnica i mogu ti reći da iako rješavam predmete, odrađujem i vrlo velik administrativni dio (kopiranje, skeniranje, slanje faxa i sl.) Rad na kompjuteru je vrlo važan, posebno je važno služiti se prečacima i na taj način skratiti vrijeme i povećati efikasnost rada.
Šefica mi je otišla na godišnji, ali mi je prije toga ostavila hrpetinu posla. No, ja se ne žalim jer volim to što radim i za sada mi je super. Ponekad i sama uzmem neki novi predmet i proučavam ga.
Uglavnom, kad dobiješ posao budi proaktivna, snalažljiva, ljubazna i vrijedna i to će se cijeniti.
Ako te baš zanima prekvalifikacija za farmaceuta, onda kreni u tom smjeru. Najvažnije je da se dogovoriš sama sa sobom što te više zanima i što želiš u životu. Kao što ti je netko već savjetovao, počni djelovati! Sretno!
ivana nyc is offline  
Odgovori s citatom