Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 16:36   #148
ajde da se ne lažemo, Srbija i mi idemo na zlato, Španjolska Francuska Litva Grčka Turska neka se tuku za srebro i broncu, nekakve češke ne želim namjerno da spominjem jer red je da ih oderemo tako jako da plaču zbog onih nerealnih -20 odnosno +20. nadam se samo da su naši konačno postali dovoljno bezobrazni ne bahati, već bezobrazni ko Srbi i da će taj bezobrazluk odraditi svoje u skupini, a kasnije i uzeti medalju.

http://www.crosport.hr/wp-content/uploads/2016/08/Hrvatska-%C5%A0ari%C4%87-FIBAcom-758x380.jpg

s ljubavlju i ljepotom do zlata.

ono što je nama uvijek falilo, po meni to je taj bezobrazluk, ovaj mali Dončić što igra za Sloveniju je isto Srbin ako se ne varam, i vidi se da je bezobrazan u pozitivnom smislu, meni je osobno uvijek baš taj pozitivni bezbrazluk kod naših košarkaša falio ta doza više sportske drskosti. npr kod Šarića se to točno vidi, a Šarić je isto po majci Srbin. jednostavno htjeli mi to priznat ili ne, Srbi u košarci pogotovo imaju taj prijeko potrebni bezobrazluk da su spremni svakoga izazvat i nadmetati se s svakim pa i amerikom do zadnje lopte. dok smo mi godinama tu u deficitu, ali nas sada Šarić i Bogdanović guraju prema vrhu jer imaju dosta tog "bezobrazluka" o kojem pričam. uvjeren sam da njih dvojica mogu biti dovoljni za medalju ako ostanu zdravi do kraja turnira i ako ih Aco ravnomjerno "troši" do završnice. to je ključ uspjeha, a u budućnosti kada dobijemo Srbijansku širinu mislim da možemo i do zlata na EP, a do medalja i na SP-Olimpijadi. vjerujem u ovu novu generaciju naše košarke, i nadam se da će se Hezonja uozbiljit jer ima jebene atletske sposobnosti i šteta bi bila da takav igrač propadne zbog neozbiljnosti, njemu treba prava ekipa za rast i trener koji će imati sluha za njega i pružiti mu podršku da se razvije do kraja igrački. s njime benderom mazalinom slavicom zubcom žižićem i mnogim drugim mladima što dolaze uvjeren sam da možemo biti u vrhu svijetske košare dugi niz godina, najmanje 10tak godina. a tu se onda može i uzet pozamašan broj medalja i konačno skinut s kurca to "prokletstvo" koje tobože traje od silaska s postolja u ateni 1995. a zapravo se radi o tome da nismo imali trenere na razini, i nismo imali ni igrače koji su bili na razini za uzeti pokoju medalju, ova generacija je po meni drugačija imamo sve preduvjete da budemo u vrhu dugi niz godina i da uzmemo dosta medalja, ako opet treneri i savez ne useru stvar što će biti stvarno znanstvena fantastika imati toliko mladih talentiranih igrača i ne napraviti ništa, ako iim to pođe za rukom onda im stvarno treba dati zlatnu medalju za neviđenu košarkašku glupost.

po meni ako ćemo iskreno, Srbija i Hrvatska na ovom EP na papiru imaju najjači roster, i bilo bi lijepo da se nekako mimoiđemo do finala, a onda neka pobjedi bolji. ovi ostali, ako dođu do finala biti ću iznenađen s obzirom na njihov trenutni sastav. sad će neki opet reći da se previše busa u prsa na račun priprema, pripreme su isto pokazatelj nečega, nama je problem uvijek bio što mi nikad nismo to s priprema znali pretočiti u natjecateljski dio, bilo na EP bilo SP i Olimpijadi, nekako imam osjećaj da će ovaj put biti sve kako treba, i ako prođemo 1/4 finale uvjeren sam u medalju. Srbija je zbog veće širine momčadi, definitivno najveći potencijal za zlato, i ne vjerujem da Turska Grčka i Litva Španjolska su na toj razini s ovim sastavom koji imaju, ne vidim kakva to njihova forma mora biti da bi dobili čak i nas, a kamoli Srbiju, ako Srbija i Hrvastka nastave podizat formu i dođu na prvenstvo ovakvi i još malo boljoj formi uvjeren sam da ćemo dominirat, jedino što želim da konačno uzmemo tu medalju da nas vi Srbijanci prestanete prozivat za tobožnje "prokletstvo" iz 1995, jer kad skinemo medalju skinut ćemo i "prokletstvo".

http://www.eurohoops.net/wp-content/...75194544_n.jpg

ps i baš me briga što će me sad neki prozivat da sam previše bahat, jer sam samouvjeren i jer vjerujem u uspjeh naših na ovom EP. onaj koji ne vjeruje, i koji kao što sam rekao nema sportske drskosti i bezobrazluka bere drvene medalje ili ga nema nigdje, a onaj koji to ima ko Srbija redovno igra završnicu i osvaja medalje, što vi želite biti u toj priči pitanje je sad ? opcija A berete medalje i tučete se za završnicu, ili opcija B gubite prije završnice ili u najboljem slučaju uzimate drvenu medalju ?

http://sportske.jutarnji.hr/incoming...C5%A1ari%C4%87

...i opcija C, kad imaš ovakvog kauboja u ekipi, ne možeš izgubit.

Zadnje uređivanje akropol : 13.08.2017. at 17:05. Reason: Šarićius vozi do zlata!
akropol is offline  
Odgovori s citatom