Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 16:44   #970
Dijagnozu UC imam od 2002. godine i do prije 4 godine je bilo zadovoljavajuće stanje, a tada se pogoršalo do te mjere da sam u 6 mjeseci izgubio 25 kg, a željezo palo na 2,9 i CRP 220 te sam završio u bolnici (10-15 krvavih stolica).
U bolnici uz stalnu terapiju Salofalk tablete, klizmu i čepiće uvedena mi je terapija Dekortina i stanje se popravilo. Nakon izlaska uz bolnice korištena ista terapija i sve je bilo ok dom nisam smanjio dozu Dekortina na 5 mg dnevno (opet pogoršanje i krvave stolice do 10 dnevno)
Na preporuku doktorice prije 2 godine počeo sam koristiti biološku terapiju Simpono, koja koja mi nije ništa pomogla, te sam prošle godine u 6 mjesecu počeo koristiti Remicade i od tada se stanje popravilo (2-3 stolice dnevno bez krvi i sluzi), preporodio sam se, vratio sam se skoru na staru težinu.
Uz stalnu terapiju Salofalk tableta koristim i kefir koji sam radim te D-3 kapsule, Ashwagandha kapsule i šumeći multavitamin (zahvaljujem Chvembo-u na gljivama i preporuci za ostalo i potpori ).
Nadam se da sam pomogao iz svog iskustva i ako treba slobodno se javi.
:klap:
Tihi001 is offline  
Odgovori s citatom