Pogledaj jedan post
Old 15.08.2017., 22:17   #51
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Ili mi ne znamo cijelu priču ili joj ti opako nisi sjel kao osoba, hebiga meni je što sam starija jako teško tolerirati ljude koje ne podnosim(dok sam bila mlađa još sam se i mogla pretvarati), ima ljudi koji mi u prvih 3 minute ne sjednu i nikad neće, iskreno ne moraju niti zinuti, ali tak mi zrače i nikad se nisam prevarila do sad..
Moja best frendica bira po meni krive dečke i realno tak i ispadne na kraju, ja boga molim da ih ne moram upoznati, jer znam kak bu to završilo i otvoreno joj kažem da nisu za nju(iako vidim da većina ljudi to ne prakticira)..
S pol rodbine ne razgovaram uopće, jer si ne pašemo, tako da ti jednostavno ne moraš s njom imati nikakav odnos, niti moraš ići na okupljanja, uvijek možeš ljude posjetiti kasnije ako baš imaš takvu želju, a cura nek ti to prihvati i bok..u početku bu joj to teško, ali s vremenom bu skužila...
Pa ima naravno ljudi koji ni meni ne sjednu na prvu,uglavnom cu ih izbjegavati nekima cu mozda dati priliku, ne kažem da joj se moram svidjeti ali bez nekog pravog razloga ovako sestru i mene dovesti u neku glupu i neugodnu situaciju ja nemogu razumjeti.. Eh da to se jos dogodilo u periodu kada mi je cura prolazila jedno poprilično tesko razdoblje (ne vezano za ovu pricu)
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom