Pogledaj jedan post
Old 13.06.2011., 22:36   #15
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
obečala je poz. da će navratiti,da nas obiđe
strogac jedno pitanje imam problem otvorim stranicu,pročitam sve komentare ali ne mogu poslati piše mi nisam korisnik ,registruj se i kad to odradim ponavlja se isto, znaš li ti, a tamo osuli sa svih strana po Hurem, mora je neko braniti: šalim se ,ali je ozbiljno da mi pomogneš ako se u to razumiješ hvala unaprijed (nadam se da svačaš šta je pisac hjeo da kaže)
Probaj ovako, tamo gdje ti piše korisničko ime i loznika imaš i opciju zapamti me. Na opciji zapamti me uvijek klikni s gumbom na mišu u kvadratu, pa mora da se ti pokaže kvačica. Kad se ti pokaže kvačica na opciji zapamti me onda tako to samo pusti, neka samo tako bude i ostane.

Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
Hahaha, samo je čekam na ovoj temi. Njena ljubav prema Hurrem je legendarna .

Meryem je zaista interesantna ličnost. Zrači životnom energijom. Nosi to u očima i cijeloj pojavi. Ima toliko "odvaljenih" izjava. Najbolja mi je kad su je pitali da li je zadovoljna svojim izgledom (aludirajući na njene kilograme). Odgovorila je : Kad se pogledam u ogledalo, zadovoljna sam onim što vidim, mogla sam i gore proći.

Srogac, kao doprinos tvojoj temi i glumici koja zaista nosi uz Okana Yalabika seriju MY, prevešću njen intervju u kome govori o privatnom životu, ali moraćeš se malo strpiti. Do tada, malo gifova koji pokazuju samo dio njenih lica.
Hvala ti unaprijed na prevodu. Dobri gifići. Ali baš si uhvatila izraze lica: tužno, veselo, plačljivo. Vrlo zanimljivo.

Zadnje uređivanje srogac2 : 13.06.2011. at 23:02.
srogac2 is offline