Pogledaj jedan post
Old 29.04.2008., 10:03   #140
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Morph sve što ti tu kažeš je OK. Ali previše kompliciraš. Jednostavno rečeno, nećete odmah početi mršaviti jer tijelo ima uskladištenu "brzu" energiju u raznim oblicima koju treba potrošiti. To traje par dana. No, i nakon par dana nemojte očekivati nešto vidljivo. Treba tijelo držati u tom režimu duže vrijeme (recimo mjesec dana) i onda vidjeti da li se gubi kilaža. Ako da, samo tako nastaviti. Znači nema onog, dva dana ću klačit, tri neću, pa tri hoću... Klačiti treba svaki dan, a najmanje svaki drugi dan i bez zabušavanja.

Ako nema gubitka kilaže, onda se nešto ne radi dobro. Il se previše jede, il se jede nakon fizičke aktivnosti, il se zabušava.

I još nešto jaaaako bitno: "zdravo" mršavljenje neide preko 3 kg mjesečno. Svatko tko vam kaže da je u mjesec dana skinuo 10 kila il laže ko pas il se uništava i prije/poslije će to jako požalit.
To je sve istina...

Ja sam izgubio 10-15kila u manje od dva mjeseca ali je to bilo zbilja ekstremno mršavljenje.
Jedan obrok dnevno oko 15 sati popodne sa najviše dva komada kruha i trčanje svaki dan od otprilike 4,5 kilometra u jakom ritmu. Bez unosa dodatnih kalorija u obliku slatkih napitaka i sl...
I sve to u "najljućim" ljetnim mjesecima...

Gubljenje 3 kile na mjesec je moguće idealna solucija za mršavljenje... ne bi trebalo izazvati prevelike stresove organizma.

Ukratko sve što je napisano u postu kojeg sam kvotao stoji u potpunosti.
DKoor is offline  
Odgovori s citatom