Pogledaj jedan post
Old 04.09.2009., 12:38   #4
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Taj stan nikad nije napušten, koliko sam shvatio. U njemu živi Milićev posinak, dakle sin njegove bivše žene Srpkinje, pretpostavljam. Ako primijenimo isto u Hrvatskoj, iz stanova u Zagrebu treba izbaciti djecu svih Srba koji su dobili stanarsko pravo u vrijeme Jugoslavije. O nekom vraćanju prava onima koji su otišli nema smisla ni razgovarati, treba samo pobacati na ulicu i one Srbe koji su još uvijek u stanovima kao što u Beogradu planiraju izbaciti Milićeva posinka.
Stan je Goranov. Ne vidim i ne znam kako i zasto on nemoze imati pristup u svoj stan. Svejedno je da li se radi o drustvenom ili drzavnom ili privatnom stanu. Ako je u njemu zivio prije rata, njegov nje. Onga nije iznajmljivao. Zeli mu sve najbolje pred Sudom u Strasbourgu. Meni se svidja kako je MZ to rjesila u BiH. Svi na svoje, ukljucujuci i bivse oficire JNA. Nekom se to ne svidja, ali to je jedini nacin da se postuje pravo.

MZ je trebala okupirati i Hrvatsku i Srbiju i nametnuti im svoje zakone, koje primjenju na Zapadu, kao sto su okupirali BiH.

Da je tako, Jadranka Kosor danas ne bi zivjela u tudjem stanu, koji je na divljacki nacin uzela od pravog vlasnika.
Apatrid is offline  
Odgovori s citatom