Pogledaj jedan post
Old 27.12.2006., 12:29   #16
Quote:
revolution kaže:
e upravo to
sa dodatkom ....zivjelo se je dobro i 1960ih tko je radio i kome nije smetao komunizam....tko je vodio svoju brigu i nije se motao u politiku.

Tko zeli raditi uvijek ce mu biti dobro u bilo kojemu sistemu...ja sam davno pisao na forumu da ljudi nisu znali kako su imali dobro i pod "komunizmom",
i da sam 1966nadalje....zivjeo dugo vremena gorje nego u Zagrebu, cak i 1966-1969 u Grazu nije bilo dobro kao u Zagrebu...bila su druga vremena....a necu ponavljati da u Australiji nije postajao socijalni do 1974...i onda samo 25% od place.....niti danas nije bolje, nezaposleni ,umirovljenik,invalid dobivaju oko 25%od prosjecne place.....

Ali ako si izabrao tu zemlju kao svoju buducu domovinu moras se priuciti i na dobro i na lose...sve ide u package.

Sta je istina je istina...makar je takav bio moj zivot ,netko drugi je imao drugi zivot ili iskustvo.

P.S....gatto ja sam radio tri posla ,jer to je bila moja volja, i moja supruga nije radila radi losega zdravlja, dok da smo ostali u hrvatskoj ona bi bila vjerojatno radila"ali to je sve ako bi bilo "...kako je tako je sada, 40 godina su prosle i ja se ne zalim, nego uvijek iznosim istinu kros moj pogled "u kojemu nikada nije bila politika" i zelja za zapadom , ja sam se iselio radi licnih problema, koje sam rijesio i pruzio svojoj familiji pristojan zivot i buducoj generaciji i vec slijedecoj.Oni su zadovoljni , pa ne vidim zasto ne bi bio i ja, uvijek je prvoj generaciji teze.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 27.12.2006. at 13:56.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom