Pogledaj jedan post
Old 04.10.2009., 09:49   #1762
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Il će bit ovrha ili zatvor. Probaj otić u postaju i razgovarat. Ne vidim drugo rješenje.
Uf, ovrhu ne zelim, sto ako mi uzmu komp, vjerojatno mogu birat? xD

I da, jeste sve je tako bilo kako sam opisao, ali sam nakdnadno saznao da je taj dan bio "dan sigurnosti pjesaka" ili tako nesto.

A da vidis situaiju, presmijesno, ja i ona prijedemo preko crvenog, nigdje zive duse, kad se ono policajac s upaljenom rotirkom (kako god se zove ta svjetla sto se vrte) pojavi kraj nas iza neke vece kante za smece, ispituje nas (rotirka stalno upaljena), nesto 15 minuta cacka u autu, pozove pojacanje, dodu jos 2 policajca (isto rotirke upaljene), kaze nacelnik "Evo kolege ce sad preuzeti slucaj" (slucaj!! lol), onda oni nesto cackaju - s tim da su ta dva bila super, kazu da niko ne voli tog nacelnika policije, da nema zenu pa da je frustriran xD
Kazu nam oni da napisemo zamolbu (zato sam zamolbu i pisao) i da ce nam se 99% oprostit.

Kao da sam ubio nekoga covjece.


Uglavnom.. razmisljao sam mozda poslat jos jedan PRIGOVOR ovaj puta al mi je malo retardirano jer sam priznao da sam presao preko crvenog onim potpisom na licu mjesta.. jedino nekako formulirat prigovor da lici na zamolbu.


Haha.. neznam.. vjerojatno cu jednostavno platit
Ryuu is offline  
Odgovori s citatom