Pogledaj jedan post
Old 15.05.2009., 17:01   #120
Pozdrav svima... Znam da cu sada postaviti pitanja o kojima ste sigurno raspravljali,al meni je vec toliko slabo od citanja i gledanja u ekran...probajte me razumjeti. Ovako, sada cu vam napisati sve sto me zanima i sve o meni pa ako netko ima volje za odgovoriti bila bih mu/joj zahvalna. Ajmo prvo o meni... Imam 23godine, studiram ekonomiju (2.godina) i radim sta stignem. Iskusala sam se u 1001 zanimanju i skuzila da apsolutno sve mogu raditi. Od ciscenja hotela do uredskih poslova. prije 7mj. sam stupila u kontakt sa rodbinom u australiji i dobila sam ponudu da dodjem zivjeti i raditi tamo. oni zive u westlakeu i rodjak ima svoju firmu sa klimama. ja trenutno zivim kao podstanar sa deckom i prihodi i potrosnje su sljedece : mjesecni najam: 300eura, hrana mjesecno: 250eura ( racunam i hranu za psa), benzin: 200kn svaka 2 dana. rezije mjesecno: 1000kuna , to je sve na sta mi trosimo... zasto? zato jer decko koj ima stalan posao vec 7godina ima mjesecnu placu 3000kn. ja ono sto uspijem zaraditi pokrije ostatak troskova. svoj stan ili kucu nikada necemo imati jer smo iz takvih familija koje nam nemaju nista za ostaviti. da vam iskreno kazem...dobro smo se zagrijali za odlazak u australiju. jucer smo bili u zagrebu u australskoj ambasadi za raspitat se oko visa i dosli smo na ovakvo rjesenje: moj rodjak koji ima firmu u australiji ce prijaviti mog decka kao svog radnika i trazit cemo radnicku visu uz koju se mogu proslepat i ja. kada dodjemo dole odredjeno bi vrijeme zivjeli kod familije,a nakon toga iznajmili stan. to su trenutno nase zelje. E sada.... ZELIM PITAT NEKOGA TKO ZNA...dali bi nam bilo lakse i bolje u australiji ili nastaviti zivjeti ko podstanari cijeli zivot? dali postoji mogucnost da skupimo odredjenu lovu u roku od 4godine i sa tim se vratimo i u rijeci kupimo SVOJ stan? dali su to puka mastanja ili mogucnost realizacije? P.S. psa vodimo sa sobom...radi se o maltezeru... POMOZITE!
buby0806 is offline