Pogledaj jedan post
Old 22.03.2010., 16:50   #6848
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
sonea - jesu ti zubi zdravi koji bole? Meni to zvuci kao upala pulpe, bolje ce ti znati reci nasi stomatolozi na temi
bila sam kod zubara pre 4 meseca na kontroli i receno mi je da su svi zubi zdravi,oni su skroz beli iz svih uglova,nema nikakve promene boje,mrlja....
ali mi trenutno rastu oba gornja umnjaka,vilica mi je mala,jedan je vec izbio,drugi jos nije,taj bol,koji nije bol nego kao da su zubi utrnuti,je poceo pre recimo dve nedelje,budu utrnuti dan dva pa onda 5 dana nista,pa opet malo,pa nista....

nikad nisu svi utrnuti,ovaj pu su samo jedna jedinica i dvojka,bile juce,a evo danas samo jedinica
takodje sam primetila da su ti prednji zubi polako poceli da se pomeraju,jedna jedinica je malo usla unutra,a dvojka se malkice zarotirala i sad tacno izgleda kao da ta dva zuba vrse pritisak na drugu jedinicu,tako mi izgleda kad uzmem malo ogledalo i pogledam

u svakom slucaju planiram ove nedelje da uradim OTP jer sam inace htela da idem da sredjujem te umnjake,nazalost tri moraju napolje jer jednostavno nema mesta
prosto ne mogu da poverujem da je upala pulpe jer znam koliko to boli,a i neverovatno mi je da se istovremeno upali pulpa na 4 zuba,e onda bih stvarno bila slucaj za literaturu

drugarica mi kaze da su nju prilikom izbijanja umnjaka toliko bolele jedinice da je pila novalgetol,mislila je da ce joj ispasti,nije znala sta je dok joj stomatolog nije rekao
sonea is offline