Pogledaj jedan post
Old 25.12.2008., 08:37   #17
doduše, svatko od nas ima svoje prioritete u životu, nekome je 14 tisuća novac koji nikada ne bi dao jer smatra da ima pravo na dobru socijalnu skrb preko obveznog odiguranja. JA to poštujem i takve ljude nikada ne bih osudila - to su stavovi i to je u redu.

Ima onih kao što ej naša draga forumašica OOOOOO i koja je pošteno rekla da nema novaca i da sumnja da će ikada imati novaca za takvu avanturu..
Ja to također poštujem.

Moje iskustvo je drugačije. Nakon poroda u državnoj bolnici, nakon mitologije babici od 600 USD da me dođe uopće vidjeti jer su me ostavile da se sama porađam... i mitologije doktoru oko 1000 USD...shvatila sma ovako onako opet plaćaš...

Sve je stvar imanja mogućnosti te ako se ima principa kako želiš da to djeluje i kako sam sebi možeš pogledati u lice u ogledalu.

Ako je čovjek moralista onda ga ta spoznaja mitologije boli, te nije mu baš ni svejdno a ni ispravno dati nešto za što u suštini nije u skladu sa moralnim načelima. E to je ona klasična, sukob razuma i osjećaja.

Ako si Čovejk koji voli imati sređene račune te smatra da se stvari morauju platiti da se ne bi osjećao dužnim ili da bi ti se pružila kvalitetnija skrb te dužna pažnja.. onda platiš i to je to.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]

Zadnje uređivanje larazg : 25.12.2008. at 08:46.
larazg is offline  
Odgovori s citatom