Pogledaj jedan post
Old 01.10.2009., 08:04   #269
Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post

Ako ne možemo zašto onda tvrdiš da je to dokaz? Kontradiktoran si
Gdje ja tvrdim da je to 'dokaz'?

Eto navedi mi sada -gdje sam ja rekao da je to 'dokaz' za nešto?

Ja sam samo naveo link video klipa koji sam prije gledao,i rekao šta u njemu stoji,ne izmišljajući ništa pri tome ,ne?

Onda si ti stavio linkove koji ukazuju da je se tu navodno radilo o prevari jer postoje različiti snimci i naveo pismo Dawkinsa i njegovo pravdanje.

Ja nakon toga kažem,da ne tvrdim ništa jer nisam stručnjak da dokažem koji od tih snimaka je lažan ili autentičan.

Međutim,koliko vidim ti sada to pismo i druge snimke stavljaš kao dokaz da je to Dawkinsu namješteno ili šta...?

Pojasni mi da znam-jeli ti sada smatraš da je pojava tih različitih snimaka istog intervjua i pismo Dawkinsa 8za koje još nisi dao referencu) dovoljni da se tvoja tvrdnja prihvati kao DOKAZ?

Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Također nam ostaje da vjerujemo da su dva ispitivača postavljala isto pitanje od kojih je kamera nekom magijom zabilježila jedan odvojen od drugog
Ili nije potrebna nikakva magija pa je neko naknadno napravio fotomontažu drugogo videa da opravda Dawkinsa?

Ko od nas ovdje sada može to dokazati šta je tačno?

Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Da
Dao je odgovor davno prije u The Blind Watchmaker, River Out of Eden, Climbing Mount Improbable, A Devil's Chaplain - The Information Challenge
Kako je glasio,budi ljubazan pa nam to napiši ako ti nije teško.


Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Ali paradoksalno vjeruješ tim istim znanstvenicima koji tvrde da je Piltdownski čovjek hoax
Zato što je postalo preoifirno pa su shvatili da je vrijeme da se to skloni kako nebi snosili veće posljedice.
BigJason is offline  
Odgovori s citatom