Pogledaj jedan post
Old 28.10.2010., 15:23   #528
drage mame željela bih vam preporučiti najdivnije stvorenje a to je dr BREKALO-TOMIĆ DUBRAVKA dz LJUBIJSKA-DUBRAVA.DR je predobra.kako je moj mali rođen s appgarom 5-8 on je neurorizično dijete i naravno pregledan je pd vlasi do nožnog nokta-nikada ni jedan problem s uputnicama,dapače nazovem sestru i rečem da mi treba 1,3 5 uputnica i ona napiše ja pokupim to i ne radim gužvu.isto tako super je što je ordinacija za zdravu djecu odvojena od bolesne dijece i zdravu prima od 8-10 i od 14-16 tako da nisu u kontaktu s bolesnom.kada mi je cijenjena prof sa rebra napisala užasan nalaz ja sam plakala i zvala nju i ona je rekla da se smirim da je on skroz ok i da će svi nalazi biti uredu i tako je i bilo.što se tiče dr KOSNIČER-POJIĆ DZ RETKOVEC to je očaj.moja djevojčica je završila zbog nje s upalom pluća i anemijom koju smo lječili 3 god.liječila je dijete 1o dana od viroze bez vađenja krvi i onda nakon 10 dana dala antibiotik,da bi na kraju završili na hitnoj a dijete ima upalu pluća i pitaju na sko joj je pedijatar kad sam rekla pita me dr zar ona nevidi da je dijete anemićno?ja kažem da sam nekoliko puta molila crvenu krvnu sliku ona je rekla da netreba i da nije blijeda,a dežurni dr kaže sad ću ja njoj napisati i štampanim slovima napiše dijete anemično uputiti ga u hematološku ambulantu.kad smo došli kod nje nije znala šta reći.eto to je moje iskustvo i jedino što znam je da dr brekalo sam doživotni dužnik za svu pažnju i dobrotu
marija-zg is offline  
Odgovori s citatom