Pogledaj jedan post
Old 17.08.2012., 22:00   #187
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Prije mjesec dana limfni čvorovi sa lijeve strane na vratu, ispod uha i ispod pazuha su naotekli i bili bolni. Nakon 3 dana sam dobila tempertauru i kasnije završila u bolnici.
Dijagnoza je bila (kronična) upala limfnih čvorova te sam pila slijedećih 8 dana Silapen.

Temperaturu više nisam imala i krenula sam raditi..

Nakon mjesec dana sam uočila da iako nije više bolna, kvržica ispod pazuha je ostala. A jučer sam primjetila da sada sa desne strane ispod uha imam malu kvržicu koja je lagano bolna na dodir..

U ponedjeljak idem vaditi krv, no bojim se da mi se ponovo ista stvar ne dogodi..

Ne razumijem.. Ako sam ozdravila i popila turu antibiotika, kako mi se to ponovo dešava..
Ima li itko isto iskustvo... Ili koju pametnu za reći?
Da se nadovezem na moj post gore..
Vadila krv u ponedjeljak i nalazi su i vise nego savrseni..
Kvržice su i dalje tu. Ona ispod pazuha bezbolna, a ispod desnog uha na jači dodir malo bolna. Nit se povlace niti rastu (barem nisu narasle puno preko noći koliko osjetim, iako mi se čini da možda ispod uha mrvu narasla, no nezamjetno).

Dr mi je napisala uputnicu za UZV dojki i objih aksila (jel to pazuh?), i navodno da ću na pregled čekati poduže..
Trebam joj se javiti slijedeći tjedan ako se čvorovi ne smanjuju ili ne nestanu, pa je rekla da bi me možda slala na punkciju čvorova. Čitam ovdje da je bolje prije napraviti UZV pa onda tek punkciju, no kako da to napravim kada su liste za pregleda navodno jako dugačke te ću čekati min do 5 mj. 2013?
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom