Pogledaj jedan post
Old 07.06.2006., 11:31   #16
prozac + helex

dakle ovako. jucer mi je psihijatar pripisao prozac- 1 pill ujutro u kombinaciji sa helexom 3 puta dnevno. na nbetu se inace da svasta procitati, ali ljudi moji valjda ipak psihici znaju sto rade.

ovaj zadnji post megice u kojem upozorava na opasnosti ovisnosti stoji jer sam to i cuo, ali sve je to isto tako stvar individualnosti jer nne reagiramo svi isto prema ovisnostima, nekome je p[otrebno puno dulje da se zakacvi.
osim toga , radije cu postatio ovisan nego biti u depresiji, to zasigurno!!!

anthei1 preporucam da se malo bolje raspita jer xanax i helex nisu isti lijek !!!
ONI SAMO SPADAJU U ISTU SKUPINU LJEKOVA, ali to je kao da kazes da su praxiten i apoaurin ista stvar. normabel i apaurin da, samo je naziv drukciji.

uglavnom, nadam se da ce mi ovo pomoci, pocinjem sutra ujutro jer mi doktorica opce praxe radi tek danas popodne.

najvaznije od svega mi je iskustvo vas koji ste to uzimali tako da cu oco mjesto posjecivati cesto u narednim mjesecima.

KAKVA SU VASA ISKUSTVA S VOZNJOM AUTOM I UZIMANJEM PROZACA U KOMBINACIJI S HELEXOM(napominjem da cu za pocetqak uzimati bejbi dozu - 3x 0.25 mg helexa + 1 prozac 20 mg dnevno)

pozdrav svima prozac nacijo !!
lamador is offline  
Odgovori s citatom