Pogledaj jedan post
Old 31.01.2013., 18:05   #190
Zeolit!

Moj otac ima favorit mineral - Zeolit - prirodni mineral vulkanskog porijekla i dva desetljeća ga koristi za osobno zdravlje i zdravlje svojih prijatelja. Njegov zeolit-prijatelj je razvio prehrambeni sustav sa zeolitom u peradarstvu i stočarstvu u Rusiji, a evo vidim ga i kod nas već duže prisutnog. Sad je došlo vrijeme da ga više proučim:

O tome se prije pisalo, ali nisam vidjela na ovom forumu - ili sam previdjela. Po ovim slikama i iskustvima i nije loš rezultat. Još jedno moje nastojanje da se riješim mineralnih gnojiva industrijske proizvodnje kan - urea!

Evo kod nas ZEOLIT informacije, a na kraju te stranice je primjena u stočarstvu i pripravak za vrt po 25 kg!

Ako sam dobro shvatila oca - zeolit u dodiru sa vlagom oslobađa veliku količinu kisika, a kisik je važan za pravilan rast i funkcioniranje svakog živog organizma. Pošto ne živi ovdje opet nemam intelektualnu podršku pri ruci

Ovo sigurno nemože zatrovati vodu niti spaliti biljke!

Evo scenarij: kompost i/ili prirodni gnoj peletirani+kamen uz sjeme prekriveno slamom sve se više nadam da ću jednom uzgajati sasvim bez oranja i ove prirodno industrijske kemije

Zadnje uređivanje komar : 31.01.2013. at 18:17.
komar is offline  
Odgovori s citatom