Pogledaj jedan post
Old 09.10.2008., 12:50   #6
Quote:
nije dresura nego školovanje ? Nije drek nego se pas posro
bash

meni od KOSP-a nije bilo neke velike pomoci, moj pas je bio jako mali, imao je svega 4 mjeseca i oni su mi tupili da nijedan pas nije premali za "skolovanje" medjutim moj je itekako bio i premali i prezaigran. nakon kojih par mjeseci nakon kospa sam ga naucila skoro svemu sto smo tada ucili sto moj pas, koji je inace uzasno hiperaktivan i nervozan, nije mogao pratiti.

uostalom da ne spominjem neke totalno useless naredbe kao "cesta" i to mu morash reci kad dodje blizu ceste ja kad se svom psu zderem "stani" on stane znao on da je ispred njega cesta ili crveni tepih.
mislim da je jedna komanda za stati (odnosno ukopat se u mjestu od straha) cisto dovoljna, jel psu je tak milom bogu svejedno jer si se ti zderao "cesta" ili "šiš-kebab"

uglavnom ne bi bash kosp nikome preporucila, prije Vindor
mislim super je to sto se moj pas tamo malo podruzio sa psima, nije to bilo uopce negativno iskustvo ali bome nije bilo ni tolko sad pocno kolko oni vole misliti da je.


Quote:
Registrirani korisnik


Registracija: Jul 2008.
Postova: 304 Ajde, čemu taj svadljivi ton? Školu za obuku pasa pohađaju s njima i vlasnici, tako da i oni sami uče kako se ponašati sa psom i prema svom i drugim psima, što je pozitivno, jer mnogim vlasnicima treba škola ponašanja
ma u kosp-u malo pretjeruju, evo to je sve sto cu ja reci.
stalno melju o tom zavrsnom ispitu, kako cemo proci ovo ono.
a mene je tak lijevo jaje bolilo za taj ispit, ja sam samo htjela odgojiti psa, ne od njega napraviti dresurnog cirkusanta.
cak sam se jedanputa posvadjala s voditeljem zbog toga
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 09.10.2008. at 13:24. Reason: Molim nauciti koristiti opciju edit
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom