Pogledaj jedan post
Old 26.04.2010., 16:32   #1
Smile Moja prva šminka

Malo mi je dosadno pa mi je palo na pamet ad nemamo ovakvu temu, a da bi bilo baš fora prisjetiti se naših kozmetičkih početaka početaka

Pogotovo nas koje smo odrasle u vremenu prije naručivanja s neta, dm-a i ostalih kapitalističkih blagotvorina

recimo moj prvi puder je bio MF Seamless, koji je bio strašno lagan i gotovo proziran, a prva maskara Maybelline great lashes, ona roza sa zelenim čepom koju je svojedobno reklamirala Sarah Michelle Gellar aka Buffy, tj cura koja bi Edwarda Cullena brzo vratila među mrtve

Prvo sjenilo mi je bila neka jeftinjava s natpisom paris- i s 4 nijanse ljubičaste, to sam dobila za rođendan

ruž mi je bio neki no name boje šljive kojeg sam ćopila mami- nikad ga nisam nosila, ali sam se doma redovito mazala njime. prvi pravi ruž bio mi je od manhattana neki sedefasto svijetloljubičasti (), a sjajilojedno prozirno od rimmela vinyl gloss i drugo marke kron (neka njemačka) boje mojih usana- i dan danas patim za njim.

rumenilo nisam dugo koristila, ali prvi highlighter mi je bio kremasti manhattanov- all over cream se zvao ili tako nekako, bijele boje...

parfem- red jeans od versacea to je tada bio najkul parfem koji se mogao nositi


koji su vaši prvi proizvodi?

edit: kako mi je tata često donosio njemačke časopise, stalno sam uz njih dobivala neku šminkicu, slatka sjajila i to, pa je i to činilo moju bazu u počecima
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom