Tema: Maturalac
Pogledaj jedan post
Old 13.04.2003., 23:36   #4
španjolska - loret de mar. to u stvari nije bila španjolska nego veliko hotelsko naselje u kojem su španjolci jedino trgovci....putovanje je bilo iscrpljujuće, totalno, a kad smo došli skužili smo da se tamo nema bogznašta radit - pijančevanje-sunčanje na prljavoj plaži-šoping po trgovinama ili krađa iz zabave po istima. kad nas je murija uhvatila u krađi(jedva smo se izvukli i to samo zahvaljujući mojoj hladnokrvnosti i diplomatskim vještinama) morali smo se zadovoljit zajebavanjem njemaca u hotelu koji su baš onda izgubili na sp u nogometu i tračanjem profesora umjetnosti koji je u ranim jutarnjim satima uočen s jednoim učenicom na povratku u hotel nakon duge šetnje plažom.
vrijeme smo kratili unekom pubu s njemcima i hrvatima, mislim iz čakovca(kloši, pozdravi tončija, tak se zvao, neki glupi metalac ) koji su mislili da sam ja talijan jer sam imao majicu od tal reprezentacije(platio 55 E, čuvajte se španj trgovaca - kod njih morate kupit, ak kažete da nemate love, oni vas tjeraju da praznite džepove ili posudite od frenda ).
osim u loretu bili smo i na flamenco showu - prvo zabavno, al kasnije ti dosadi neprestano cupkanje + loša sangria/barcelona - trebalo je biti dobro, al ja sam se loše osjećao i cijelo vrijemew tražio WC / gardeland - bezveze meni, inače sam aderenalinski otporan na takva sranja, pa čak i tog nivoa - čisto prodavanje gravitacije/ bilo mi je super jedino u dalijevom muzeju(figueras), al smo se tamo zadržali samo 1 sat da što prije stignemo vidjeti naše sobe u loretu i pogled na bazen s balkona.

sve u svemu, više bih volio da smo išli u češku, ali to bi vjerojatno propalo zbog poplave u pragu tak da smo dobro i prošli
panon youth is offline  
Odgovori s citatom