Pogledaj jedan post
Old 15.02.2011., 12:15   #9
Quote:
phantom25 kaže: Pogledaj post
IMS je ovo:
http://en.wikipedia.org/wiki/IP_Multimedia_Subsystem

, tj., ukratko, radi se stvarno VOIP telefoniji, tj. telefon se po tom standardu koristi preko interneta. Tako ide tehnologija, jednom će sav telefonski promet ići preko interneta lokalno kod njih. Kad bude svugdje uvedena ta tehnologija, ići će uređaj koji troši struju u svaku kuću. I kad ne radi, bar za gorenje lampice i stand-by modus. Bezveze je, jel onda, kad nestane napona u kući, ne radi ni telefon, što dosad nije bio slučaj.

Tvrdnja o kraćem roku instalacije MAXadsl-a i MAXtv-a bez ulaska osoblja u dom je jasna, jer će kod sebe u centrali pretvoriti cijeli promet interno u internet promet, pa će svima prilagoditi linije, pa će svi imati uvjete, te se sve svodi samo na klik na kvačicu u njihovom software-u na centrali i unos korisničkih podataka i opcija kod njih, pa će i DSL odmah proraditi. Na prilagođenoj centrali. Naravno, ako korisnik želi tako.

Svejedno nije od njih u redu, upadati ljudima i kuće i prisiljavati ih na bilo što, osim ako, stvarno, nisu pristali, tj. potpisali neki ugovor. Pa makar kad ih je na izlasku iz trgovačkog centra napao agent i ponudio im neke pogodnosti, a sitnim slovima piše, kako se obvezuju na nešto, što ne razumiju.
Prema ovome što je napisano, oni to rade na silu bez da su ikoga išta pitali.

Treba se prebaciti na alternativne operatere, ako je moguće, em su jeftiniji, a imaju i bolji odnos prema kupcu.

Kontaktirali su me iz T-COM-a kako bi došli postaviti modem ali sam tehničaru koji je zvao rekla da sam se raspitala kod službe za korisnike i da su mi rekli da ne moram to staviti ako ne želim. On me pokušao uvjeriti da je to sve besplatno za mene a da će se u budućnosti plaćati ali ja svejedno nisam htjela pristati. Nakon par dana su me zvali ponovo (neki drugi tehničar jer zovu sa mobitela) i ponovo sam rekla da ne želim. Naknadno sam se još jednom raspitala kod službe za korisnike vezano za izjavu da će se ubuduće postavljanje modema naplaćivati, oni su mi rekli da ta informacija nije točna (ZAŠTO JE ONDA ŠIRE MEĐU LJUDIMA?) i da se sada to uvodi u karlovačkoj županiji a kasnije će ići na cijelu Hrvatsku. Ja nikako nisam protiv nove tehnologije ali mislim da način kako oni to rade nije korektan prema nama korisnicima koji ionako previše plaćamo njihove usluge. Stvarno mi dođe da čitavu stvar prijavim u Potrošački kod ili kod Zaštite potrošača ...
tala22 is offline  
Odgovori s citatom