Pogledaj jedan post
Old 19.04.2011., 10:47   #13
Quote:
malecna1 kaže: Pogledaj post
Kreni iz "dala do znanja" do akcije. Ako imaš kome ostavit djete na par sati, ostavi i kreni u akciju. Budi tip top - od depilacije, sexi rublja, čarapa - sve. Ispuni mu neku fantaziju (ako je na stranicama, lako ćeš znati šta voli). Ako te i tada otkanta - ili na terapiju ili nek vozi dalje.
.. i to se već desilo. za valentinovo sam kupila sexy rublje, čarapice, pokazala mu, no baš sa tu večer dobila menstruaciju. uglavnom, znao je da imam, a ja sam taktički odlučila pričekati da mi kaže da to isto nabacim. tek toliko- da vidim dal uoće razmislja o MENI!
nakon 3 tjedna mi je puko film i na svoju inicijativu sam se sredila (ko u tvom opisu) i zakačila ga.. trajalo je malo duže i sve to, ali odonda nema nikakvog napretka.. nije stvar u tome da me on otkanta- stvar je u tome da mi je dosta toga da sve uvijek započinje na moju inicijativu. isto tako, htjela bih napomenuti da (stvarno ne želim ispasti umišljena ili puna sebe) dobro izgledam, nakon poroda sam se za 2 mjeseca vratila na istu težinu, mlađa sam od njega 6god. i drugi kažu da čak izgledam bolje od svojih vršnjakinja. i mislim da je zadovoljan time kako izgledam, a opet s druge strane.. "?"
MissLikes is offline  
Odgovori s citatom