Tema: Brak i djeca
Pogledaj jedan post
Old 12.08.2013., 16:49   #38
Quote:
Svjetska kaže: Pogledaj post
Osim prvog odgovora (i jos po neki). Vecina odgovora ovdje nemaju uopste veze sa temom. Problem nije u tome da djeca ne dobijaju paznju roditelja. Niti da roditelji nisu spremni za dijecu. Ili da su djeca nepozeljna. Skroz obratno od roga djeca su zeljena planirana i volimo ih vise od svega na svijetu. To uopste nije tema posta.

Problem je sto roditelji nemaju vremena jedno drugom pokloniti paznju. Jeli ovo forum "zivot u dvoje" ili sta? Mozda ime foruma nema nikakve veze sa temama ovdje. Tolike teme o ljubavnicama a ne pitate se jeli uloga ljubavnice ili ljubavnika da zamiljeni zenu ili muza dok su ovi zauzeti djecom?

Imam osjecaj da vecina koji su ostavili odgovor uopste nisu roditelji, pa prema tome nemaju pojma kako mogu pomoci jer nisu bili u toj situaciji. Dakle nije tema o djeci tema je kako uopste nacu vrijeme jedno za drugo kada djeca dodu. Znaci baz toga da se uskracuje vrijeme provedeno sa djecom... to je vec naglaseno u uvodnom postu
Dijeca su tema.Brak i dijeca.Odnosi,promjene,mogucnosti i sl.
Razliciti pogledi na situacije.
Ljudi se organiziraju na razlicite nacine, neki i ne bas.
Odnos dvoje ljudi je jedna stvar i ako ne funkcionira kada dodju klinci,katastrofa.
A hoce li netko ostaviti dijete(dijecu) kod bake, to je iskljucivo osobna stvar.
Spominjala si neku frendicu koja torpedira klince kod staraca, opet njena stvar.
Gledam po frendicama koje imaju dijecu i po sebi jednom kada budem imala dijete, da imam mogucnosti zasto ne.
Osobno,cijeli vikend samo mozda jer bih bila zeljna dijeteta ali isto tako zelim imati slobodno vrijeme sa suprugom za malo spontanog sexa ili ludi izlet...
Mami bih ostavila dijete jer znam da ce ga nahraniti konkretno,izvoditi van na svijezi zrak,biti stroga ali i vesela ali tu mogucnost necu imati zbod daljine.
Isto tako je u mene imala povjerenja bratova supruga.
Ali bi bila sasvim opustena i neopterecena,da ostavim dijete s pravom osobom.

Dolaskom klinaca brak se mijenja, neminovno.
A sve zapravo ovisi o ljudima.Dobra organizacija i pozitivan pristup.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Odgovori s citatom