Pogledaj jedan post
Old 03.01.2015., 11:29   #127
Pozdrav..nova sam na forumu i molim vas da me upozorite ako sam nesto krivo napravila. . ja cu se samo nadovezati na temu skrbnistva s malo duzim postom da opisem svoji situaciju i molim vas pomoc jer sam na rubu zivaca.. ovako imam dvoje djece svako je od drugog oca. mladje dijete je staro godinu i pola i njegov je otac odlucio da vise ne zeli biti samnom nakon 3 godine izvanbracne zajednice. Bilo je i fizickog i verbalnog zlostavljanja s njegove strane kad god mu nesto nije odgovaralo i prema meni i prema mojem starijem djetetu koje ima nekih problema u razvoju ..adhd i nije savrseno poslusno dijete a njemu to strasno smeta. unatrag nekoliko tjedana se ponasao hladno prema meni nismo razgovarali danima i ja sam odlucila otici k mami u nadi da ce nam mozda to koristiti da se oboje preispitamo sto zelimo i da cemo na kraju ipak rijesiti sve. medjutim on je to savrseno prihvatio. samo je rekao da ce doci po dijete bez ikakvog truda da vratimo normalnu vezu. sa ma sad problem. on. je vec drugi dan dosao po dijete ujutro i rekao je da ce mali spavat kod njega a dijete je jos uvijek na prsima kroz noc. i nije samo to problem. opcenito dijete provodi vise vremena s ocem nego samnom. posto jos nismo rijesili skrbnistvo jer se sve dogodilo prije nekoliko dana. zanima me dali on ima pravo to raditi i odredjivati gdje ce djete spavati i koliko ce vremena provoditi a njim a koliko samnom. svi pricaju kako otac i majka imaju jednako pravo na dijete dok sud ne.odredi koliko ce dijete i gdje biti. znaci li to da ja moram trpjeti njegove zahtjeve i uvijek mu dati dijete kad se on sjeti samo zato jer ima jednako pravo?? Prema tome on meni brani da sam s djetetom. i sto mogu poduzeti ako mi nece htjeti vratiti dijete? Koliko su zapravo moja prava a kolika njegova? :/
Dilia24 is offline  
Odgovori s citatom