Pogledaj jedan post
Old 17.08.2017., 13:59   #5301
- krizanje Zagrebacke avenije i Rudeske ceste, semafor ne radi
- krecem se rudeskom cestom i zelim proci kroz krizanje u pravcu sjevera
- nakon sto je semafor na prethodnom krizanju zatvorio prolaz Zagrebackom av, te se trake u smjeru istoka ispraznile, prosao sam kroz taj dio krizanja
- smjer u pravcu zapada je bio potpuno zakrcen te su me vozaci u tri trake koje se krecu u smjeru zapada propustili (zbog zakrcenja uopce nisu mogli proci kroz krizanje)
- prije 4.trake u smjeru zapada sam stao, traka je bila prazna i nikog nisam vidio u njoj
- krenuo sam proci i taj dio krizanja, gledajuci u smjeru te trake...
- kada sam usao u tu traku (vrh nosa auta je bio oko sredine trake, ja na vozackoj poziciji na oznaci izmedju dvije trake)ugledao sam vozilo koje se kretalo vecom brzinom i bez kocenja udarilo u prednji desni dio mog vozila , te me zarotiralo za 90°
- vozacica je bila neozljedjena ali toliko uplasena i naizgled jedva prisebna te je odmah zvala hitnu i rekla da sam ja udario u nju a ne ona u mene

Nakon prometne nezgode dobio sam kaznu od 5000kn i zabranu voznje 2mj. Ukoliko platim kaznu u roku od 8 dana moram platiti 2/3 kazne...
Ukoliko se zalim na kaznu, i zalba bude odbijena, hocu li morati platiti cijeli iznos ili isto 2/3?


Sent from my F5321 using Tapatalk
zlocko2002 is offline  
Odgovori s citatom