Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 01:09   #8759
Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
ne mora bit da je problem u njemu, to ti ne shvacas, najbolje da promijeni zanimanje, posao, ma cijeli zivot samo da bude blizu curama - a incidentally onda to vise nije on, nego fasada.
Samo da si sa razumijevanjem procitao sto sam napisao, vidio bi da uopste nisam savjetovao da mjenja citav zivot, naravno da niko to nece raditi

Govorio si o likovima koji nemaju prilika, i da zato nije problem u njima, a to je pogresno jer se prilike mogu stvoriti.

Moram se ponavljati sta cu, nijedan od primjera sto sam naveo ne zahtjeva promjenu citavoga zivota, posla i sl.
Napisao sam nek prilazi curama koje ne poznaje, dovoljno je otici u kafic, klub, pub sta god uvijek ce biti samih cura vani. Ako mu je izlazak vani totalna promjena zivota, jebiga onda
Ili dejting stranice, samo ukljuci racunar i ode na tu stranicu, da bas je to temeljna promjena zivota i zanimanja
Aktivnosti kao neki hobiji gdje ima zena, opet sigurno ne mora mjenjati posao niti zivot iz temelja.
Prilike se mogu stvoriti, naravno da mnogi muskarci ne upoznaju zene spontano kroz zivot, bez da se imalo potrude, pridju prvi nekada, pokusaju i sl.
Samo problem je ili ne imanja muda ili ljenost, sta god da je, do te osobe je.
Niko mu nije kriv sto ne smije prici, ili sto mu ljeno ici na dejting stranicu i sl.
orhidej107 is offline