Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 22:16   #1692
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Gadi mi se sustav i ne želim bit dio njega. Ne želim hranit nečiji već prenapuhani ego niti želim pristajat na ono što mi tržište dodjeljuje zahvaljujući njihovim kriterijima koji su čak previsoki i za njihovu napuhanu tržišnu vrijednost.
Samo da ne bi hranio ego neke zene koju mozda i ne poznajes ti odustajes od seksa, veza, ljubavi ? To je dovoljan razlog ? Da ne bi nahranio ego nekoj zeni ? Kao da joj nece hrpa drugih muskaraca nahranit taj ego. Zrtvujes se bezrazlozno

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Moji stavovi su malo različiti od mgtowa iako je put isti; pa ja ne mogu govorit u ime njih. No ostaje činjenica da odbijam ulagat početni trud, upoznavanje i uvaljivanje za nešto što ću ionako odbacit kao suhu krpu uskoro nakon toga jer mi nema što ponudit, bar ne onoliko koliko se prezentira.
Ono sto sam htio reci je upravo da to nije nikakav trud. Jeste nekome ko je inace povucen, stidljiv, nema samopouzdanja, nije komunikativan i sl.
Ali takva osoba bi trebala poraditi na tome, jer su to negativne karakteristike koje ce ga kociti u mnogo cemu u zivotu, ne samo sa suprotnim spolom

Ako takvih problema nema, nije nikakav trud prici zeni, popricati, nabacivat se i sl. To je poslije nekoga vremena na autopilotu, jednostavno uradis kada pozelis, ne razmisljas o tome uopste.
Znaci 0% truda
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom