Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 12:37   #4843
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Nikad. 20 minuta spremanja dnevno je dovoljno da ne živiš u svinjcu. I ne pada mi na pamet provesti cijeli dan u sređivanju svinjca.
E pa zato sam i pitala. Vrlo često se upare tako ljudi , u biti rijetko se desi da imaju baš identične stavove o tome...i jedan onda mora popustit.
Vrlo često ti to završi tako da ona radi sve (znam i obratne primjere) jer kad bi on čistio po svojim kriterijima, onda bi to bilo povremene generalke, a ne svaki dan 20 minuta.
S tim da je to domena o kojoj, priznat ćete, nitko baš previše ne vodi računa prije, nego se skuže kad se ljudi usele jedni k drugima. Pouzdano znam da, ako žive sami i oni čiste kad cura dolazi u stan tak da se patern može i neskužit ili pogrešno protumačit. I dok skužiš, već si zaljubljena do ušiju, a uostalom ko da ga se ne može promijenit, jel
Nije da ti ljudi ne znaju čistit ili skuhat. Samo svojim tempom.
I onda imaš kaj imaš, navlačenje, on ne zna, ne da mu se, ja ću to bolje/prije, tko će čekat da se sjeti i slično.
Nije uvijek do toga da očekuju da netko drugi za njih se odradi.
Mislim...ako i da, zašto ne bi. I ja bi da sam tak baždarena a ovaj drugi je spreman, prerpiš samo povremena jamranja
Hilda is offline  
Odgovori s citatom