Tema: Černobil
Pogledaj jedan post
Old 03.05.2007., 20:22   #93
Što se tiče funkciju Qute ne koristim jer je nemam uvijek.Nekad se pojavi nekad ne.Nemam pojma zašto.

Što se tiče pljeskanja-ne, ali opet izvlačiš iz posta samo ono što tebi odgovara i stavljaš to u svoj kontekst. Ja nisam nigdi rekla da bilo kome treba pljeskati.

Što se tiče pjeskanja to sam samo navela kao primjer mogla sam staviti "skakati od sreće" ali mi se nije dalo pisati.
To sam stavila zato jer sam svjesna da ovdje ima znanstvenika i to nekoliko pi primjetila sam da oi ne podnose kad im se netko usprotivi a pogotovo šira javnost koju smatraju izrazito nepismonom i zatucanom.

zašto onda ne raspravljamo o NE xy iz Francuske?

Zato jer se nije ništa dogodilo u Francuskoj.Što je s jedne strane dobro jer je poznato da je Ukrajina slabije razvijena od Francuske pa se u tome može tražiti opravdanje.

Gle Kikica ja sam naučila da je Černoil imao 4 reaktora i jedan od njih je eksplodirao.
lJudskom greškom i tehničkom neispravnošću.
Stvar je u tome da kod zrakoplovner nesreće poginer 200 ljudi ili više a sad malo izaračunaj koliko ljudi pogine od same eksplozije a nemojmo zaboraviti i radijaciju nus proizvod eksplozije koja se širi zrakom i nošena vjetrom pokriva ogromna područja.Pa razmisli da li je pametno usporećivati to dvoje.
Još nešto što se tiče Francuske.Zar misliš da bi se nuklearke i dalje koristile i gradile da je recimo eksplodiralo u Francuskoj?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom