Pogledaj jedan post
Old 13.05.2010., 23:49   #7
Ja sam isto naručio sirup preko dr. Kodermanna za svoju mamu. Nažalost, umrla je prije nego što je uspjela uzeti i jednu dozu sirupa. Sirup (dvije bočice od 500 ml) sam platio 3080 kuna. Ako je netko zainteresiran, drage volje ću mu prodati sirup po nižoj cijeni. Bočice su neotvorene i originalno zapečaćene. Rok valjanosti je do kraja 2010. godine (sirup sam naručio prije 4 tjedna). Molim sve zainteresirane da mi pošalju privatnu poruku.

Moja mama je za sirup čula od jedne žene koja se liječila od karcinoma u istoj ustanovi kao i moja mama. Prema njezinim riječima, njezin onkolog joj nije davao dobre izglede, a od sirupa joj se stanje znatno popravilo nakon 4 potrošene bočice pa je nastavila uzimati sirup. Dr. Kodermann mi je u telefonskom razgovoru rekao da za izliječenje imaju vrlo dobre šanse svi kod kojih se bolest nije vidno (iz dana u dan) počela pogoršavati. Moja mama je umrla nenadano, na opće zaprepaštenje svih. Svi koji su je znali, mislili su da će se izvući pa se nadam da vas ovo neće obeshrabriti. Sretno svima koji se bore s ovom opakom bolešću! Nemojte se predati!
robrecht is offline  
Odgovori s citatom