Pogledaj jedan post
Old 07.02.2011., 18:16   #15
draga Betili,

PUNO ti hvala što si se javila! pogotovo što čuvaš trudnoću, i imaš svojih važnijih briga! nadam se da će bebica što dulje u mami biti i kad ti dođe donijeti ti puno radosti I ja ću u ožujku teta postati! Eto bar nešto lijepo u svoj ovoj mojoj muci.

ne bih te htjela zamarati, ali zaista ću ti biti zahvalna do neba ako mi odgovoriš na ova moja pitanja, jer sam očajna što nikoga ne mogu pitati.

ne bi se htjela ponavljati sa svojim opisom problema jer sam već dosta detaljno napisala ali me zanima da li si i ti odjednom izgubila isjedak(jer ga meni uopće nije bilo par mjeseci, sad se polako vraća) i da li su tebi stidne usne bile jako otečene i crvene.

Primjetila sam da je i meni najkritičniji upravo taj dio od 5 do 7, ali cijele mi usne na dane budu jako otečene pa na dane skroz normalne. Dali je i tebi variralo od dana do dana? da li si počela primjećivati kad ti ide na bolje ili je to došlo doslovno preko noći? Meni je najgore bilo prva dva mjeseca-tada je peklo konstantno i dan i noć. nakon toga se počeo smanjivati intenzitet pečenja ali je konstano bilo žarenje. pa mi je tjedan dana preko godišnjeg bilo skoro pa normalno, nit peklo nit žarilo, čim sam se vratila dugotrajnom sjedenju opet se vratilo oticanje usana i žarenje.

Doktori ne znaju, nisu sigurni da li je to zbog pilula ili nečeg drugog. zato i mislim da je vulvodinija.

Kako si se ti psihički stim nosila? mene jako muči, žao mi je i dečka-ne možemo biti ni intimni ni ništa. da li si ti imala spolne odnose tada? meni to zvuči nezamislivo jer mi to ni nakraj pameti nije. ne bi se mogla ni opustiti kad me to ovako jako muči i smeta.

Koristila sam zadnje dane i Belogent kremu, oteknuće odmah splaslo i malo smanjilo pečenje ali opet počinje tako da ni o tog ništa. a u međuvremenu bi mazala Nevenu mast i tako te kreme. ali možda je zaista bolje ništa. što je tebi još rekao doktor o tome? koliko to traje ili je to individualno?

Ja sam van sebe od muke što me to snašlo. radila sam i papa test i bris cerviksa na sve te bolesti, sve je ok.

puno ti hvala još jednom što si se javila i molim te ako budeš mogla da mi odgovoriš! tako sam jako tužna, strah me da ću se udaljiti od svih ljudi oko mene, strah me i da ću dečka otjerati od sebe jer sam tako loše volje ma koliko god se trudila...
MarMio is offline  
Odgovori s citatom