Pogledaj jedan post
Old 07.02.2011., 20:09   #19
draga Betili,

super si! evo si me i nasmijati uspjela!

Prestala sam koristiti pilule ima već preko 3 mjeseca. to smo odmah maknuli s obzirom da su mi se smetnje pojavile baš nakon mjesec dana što sam pila druge pilule,pa se to nekako mislilo da je s tim vezano. moj dosadašnji doktor pojma nije imao što mi je kad je vidio da su mi svi nalazi dobri, pa sam zato krenula od vrata do vrata. jedan me napamet šopao dalacin kremom-aplikatorima, a to se nije dalo uvući"unutra"jer sam očajno suha bila. pa mi je davao kojekakve kreme za gljivice, ali sve napamet, jer nije znao što će. pa sam krenula dalje. ovaj jedan uvjeren da su tablete uzrok i da od njihove reakcije tijelo treba puno vremena da dođe sebi. zato sam prestala sa svim tim pilulama da tijelo očistim. ali nikako da to prođe. sad kod ovog zadnjeg- dao mi je tu belodent kremu a ako to ne uspije da će mi dati neku hormonsku kremu iako on misli da je meni po tom pitanju sve ok. našla sam negdje da je jednoj curi sa ovim smetnjama čak i ta krema pomogla, dok nekoj drugoj je i gore bilo.

ja sam tek prije 10ak dana skužila taj 5 do 7 položaj jer kako je meni dole sve crveno, nisam ni išla zatim što najviše peće. međutim, sad ipak kužim da je to taj dio. a dečko mi jadan ima zabranu pristupa - strah me kad mi je to ionako otečeno da bi me odnos samo dodatno iziritirao pa ne želimo ništa forsirati.

ja se zaista nadam da će mi to proći. mene samo strah da mi tako ne ostane vječno jer ne znam kako bi s tim živjela. grozne su to smetnje, znaš i sama, nažalost. a jel ti taj profesor dao nešto što bi ti moglo olakšati? i što je rekao dal to svima prođe? i kako si osjetila da ide na bolje-smanjio se intenzitet pečenja, ili je postalo rijeđe? ajme oprosti što je ovako pilam i gnjavim, skroz sam utučena zbog ovoga pa mi je tako lakše"popričati" s nekim tko razumije o čemu pričam.
Stvarno si srce
MarMio is offline  
Odgovori s citatom