Pogledaj jedan post
Old 12.03.2006., 08:04   #6
Quote:
corso kaže:
Gledao sam malo slike na linku koji si dao i po slici rengena i ovih slika to je već uznapredovala faza,sa onim izraslinama(osteo...)neznam točno kak se ni zove, kao okoštavanje.
Kod doktora opće prakse nisam ni bio nego me kiropraktičar dosta uplašioDošlo mi je da odem ravno po pištolj da si skratim muke kad sam izašo od nje kolko me ohrabrila.tak sam se osjećao ko da sam na samrti.Mislim da više neću bacat pare, a i mislim da bi trebali učit osim namještanja kostiju i nekakav pozitivan odnos sa pacijentima.
Pa tko te je poslao za x=ray?...ovdje isto i kiroprakticari sami uzimaju x-ray pa kazu oni znadu "bolje sta treba uzeti i kakav X-ray.....
ETO ZATO POSLIJE 200 POSJETA KIROPRAKTORU NE VJERUJEM NISTA STA KAZU JER SAM PROSAO>...ima mnogo i ostalih ALTERNATIVCA koji samo pokusavaju od osoba izvuci novac.

Inace nemoj se nadati od nikoga previse simpatije prema tvojim bolovima i problemima ...doktori specijalisti rade iz dana u dan i za njih je to sve jednako.

Ja govorim o odnosaju specijalistih sa mojom psajkajatricom...i ona kaze jedni od najgorjih za izrazivanje su neurosurgenti...jer ako nije za operiranje oni se ne izjasne dobro ,tako da izgleda da nije nista krivo sa tobom....a opet kazu da se vratis ako stanje ne ode bolje.

Ja sam u 37-godina vidio na destke specijalista za razne bolesti i bilo ih je mnogo veoma dobrih i sa kojima se je moglo govoriti...ali najvise mljadjih je bilo umisljeno....mozda su samo u strahu da ne pogrese....mnogi od njih ne znadu...da osoba koja je 30ak godina probala svasta znade mnogo vise nego oni sta ga boli i kako se osjeca...i znade da mu nemogu pomoci ali ide i dalje doktorima ,jer uvijek ocekuje neko cudo .....

Ne zabrinjavaj se previse sta ti je kiroprakticar kazao , ili sta ti vidis sam na x-ray....vjeruj mi meni je trebalo 5 godina da mogu citati svoj x-ray, a imam i trening.

Ja si sam ne postavljam dijagnoze...nego kako ide gorje i kako je islo uvijek sam trazio drugo ili trece misljenje...i za drugu operaciju sam imao dva puta u tri godine organizirano i nisam isao do zadnjega casa 2004...i bio sam kazan da ima samo 40-50 % nade za uspjeh...a da mogu ostati i u invalidskim kolicima.

Ja sam ustvari zato jer sam imao 2004 dva levela L5-L4,L4-L3, operirana i sta sam imao prosirenje stenose cisceno,prosao jos gorje, 6 mjeseci poslije mi je otisao L5 embeded/ukljescen u facet joint i poslije uskoro S1....i tako ce ostati za rest zivota...operacija jedino u emegernci /vec sada interfira sa stolicom i mokrenjem/...stalni pritisak.
A prva operacija je bila davno 1972...jos u pionirsko doba laminectomy, kada se je otvaralo 300mm za L5-S1.

Cim prije doktoru i isto onda neurologistu ili Orthopedu....samo onomu koji radi samo kraljeznicu...ne ortopedu koji nije specijaliziran.

Vidis ja sa oduzetom rukom vidim dva specijalista jedan je samo za ramena, salje me neurologistu na test blokage nerva EMG...i onda poslije neurosurgenu za vratne kraljeznice...jer tamo su isto degeneracije , vec 10-15 godina, i ukljesteni nervi.

Zelim ti sretno ...bilo sta daj si priliku prvo oporaviti ako je ikako moguce bez operacije....a onda kako ce biti.

Tvoji osteopathy..izrasline ne moraju ili mogu praviti problem zato trebas specijalistu da on odluci dali i koliko imas krivo sa lumbar kicmom.

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom