Pogledaj jedan post
Old 17.04.2009., 13:00   #74
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
mi kupili krevet 90x200 sa 3 ladice...u Mercatoneu 1200 kn..stavim slike poslje....najbolji krevet koji smo našli u gradu, bolji mi čak i od onih koji koštaju 6000 u Kiki...
kada ste to kupili? sto mislis, ima li ih jos? ajd pls nakelji koju slicku ako ti nije bed da ga vidim dal da idem do tamo ili ne..

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
nadam se da ce ti ovo pomoci:

U Kiki imas program pod nazivom Flexa http://www.flexa.dk/?AreaID=8 , ...........mi smo recimo odabrali dvije ladice ispod kreveta a postoji jos i opcija sa jednom velikom ladicom i ladicom-krevetom (ono sto tebi treba)
Mi smo prezadovoljni sa krevetom jer je cvrst i kvalitetan tj. masivan i nece se raspast, istina je da im cijena nije bajna: bazni krevet sa podnicom kosta 1500 kuna ali vrijede svake kune i jos postoje i u dimenziji 200*90
jebate wed ovo izgleda predobro .. mislim da sam vidjela te "dvorce" u kiki.. no medjutim, nama ne trebaju dvorci, tobogani i sl.. vec samo krevet i ladica/ladice (ovo sto ste vi kupili).
Samo mi pls jos napisi da li taj krevet ima visu daskom na kraju kreveta (prelazi razinu madraca)?.. jer kako napisah, imati cu 2metrase kojima ce garant noge viriti van kreveta pa ne zelim u neko dogledno vrijeme piliti..
I koliko kostaju jos te dvije ladice?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom