Tema: Željko Sabo
Pogledaj jedan post
Old 08.06.2009., 01:56   #38
U jednom posebnom,specifičnom heroju gradu Vukovaru desilo se čudo.Hrvati i Srbi su kao psi i mačke(ima i razloga za to),i nacionalne su im stranke bile godinama bile lideri u razdvajanju i prepirci.Da jasno bude;ne zaboraviti što su nam čedosi napravili!!!
No,vrijeme ide dalje,ljudi žive,djeca se rađaju i suživot te pronalazak zaposlenja su sadašnjost i budućnost.
Izboro Željka Sabe pokazatelj je, da su prvenstveno Srbi pa i Hrvati skužili da je koalicija HDZ-a i SSDS-a neprirodna i nerazumljiva.
Vukovarskim braniteljima mislim da nije na čast da HDZ koalira sa Srbima,a isto tako Srbima koji traže previše ovaj SDSS i nije neka opcija.
Bilo bi glupo pobijati da su srpski glasači donijeli pobjedu Željku.Govori se da su i mnogi branitelji glasali za njega.Pušu li to neki novi vjetrovi ?!!! Bilo bi to dobro,jer dok (n.p.r.Istra odakle dolazim) punim jedrima koristi europske fondove i srednji i mali poduzetnici to koriste(čak i ja),te ostatak Hrvatske zaboravlja rat i ne broji krvna zrnca te ekonomski kako-tako napreduje da Vukovar ne učini isto.
Možda je Sabo samo pomiritelj i vremenom postane ekonomista.
Vjerujem da su Vukovarci njegovim izborom glasali za uzor svima nama u Hvatskoj.I isto tako sam siguram da u narednih 10 godina neće biti nezaposlenih u Vukovaru.Želim Vukovarcima i njihovom gradonačelniku sve najbolje.
Vukovar-grad heroj!!! Vukovar-novo gospodarsko čudo Hrvatske!!!
teran 13,7% is offline  
Odgovori s citatom