Pogledaj jedan post
Old 13.06.2016., 16:59   #122
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Najtužnije je što ona to sve radi jer me voli, znam da je to u njenoj poremećnoj glavi tako. Pod utjecajem je raznih priča čiji smo svi svjedoci.
Prevare, laži, obmane. Sa svojim bratom ne priča zbog nasljedstva iako tu moram priznati da je ona u pravu jer je on ispao smrad, ali nebitno.
Pola njene obitelji je posvađano, nitko ni sa kim ne priča.
Ne želim te obrasce, svađe zbog imovine i tome slično.

Ja ju volim i poštujem, neću joj zbog dečka okrenuti leđa kao ni dečku leđa zbog nje.
On nju ne vrijeđa niti o njoj priča. samo nekad kaže kako će sigurno jednog dana sve biti u redu i to mi pomaže. Ipak smo mi odgojeni kroz onu "roditelje treba poštivati bez obzira na sve".
Ne znam je li to dobro ili loše, ali tako je.

Njegova mama nam je isto napravila mega sranja, dijelom je i ona razlog tomu što smo izbačeni iz stana moje mame, ali eto. Štaš.

Mame, mame, mame, mame.
Ne moš s njima, ne moš bez njih.

Čitala sam i čitala i stekla viziju a onda naišla na ovaj post pa si viziju posložila.

Pjegava; ti bi se jebala al da ti ne uđe; tak se to veli.

Mama ti je munjoza, kak sama veliš, al eto, ti ju voliš. Da mi je stoput mama i da smatram da je munjena; nebih ju volila, hebeš ti to.

Dečka ti nemre vidjeti ni nacrtanog? A jebemti led, kakav ti je to onda dečko? Jel tako poružan uz to kaj nema , bogec, ni svoj stan?

Meni se jebeno nebi dalo balansirati između mame, tate, dečka, njegove mame - a svi tresnuti u tintaru kako opisuješ.

Dal ti mama imam zbilja neku dijagnozu; ne znam ali očito da je to jedna neobična, a jaka , persona. Tatu ti je našla jer je takvog i nekako htjela; marionetu poslušnu koja joj je ubrzo dosadila jer ipak, jake persone traže uza sebe imati još jače persone. I vidi sad to tvoja majka, da si je odabrala mlakonju, pa možda istog imaš i ti, pa se eto ona buni.

Mame su često u pravu, koliko god tresnute , u tintaru bile.

Realno, kako pišeš, tvoja je puno postigla u životu, pa ako nije nekim kardinalnim prijevarama - nema joj se kaj drugo priznati već da je sposobna?

Kaj ne?!

"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom