Pogledaj jedan post
Old 31.08.2017., 20:35   #448
Quote:
Grimko kaže: Pogledaj post
I neka je. Svaka čast čovjeku. Dobro za njega,dobro za vas djecu. I naravno,kao obrtnik,nije nikad radio bez računa,keš na ruke,jel tako? Sve pošteno,svaka marka prihoda prijavljena. Mislim,znam kako obrtnici kod nas funkcioniraju (ne svi,samo oni s kojima sam imao doticaja). Rijetko koji će ti odbiti za keš odraditi posao bez računa uz popust. Da se želim laktariti,mogao bih. Ali dođeš prije ili poslje do stadija da ti je plaća ok i da ti slobodno vrijeme i živci vrijede više. Imam poznanike koji su još uvijek inženjeri terenci i tuku fine dnevnice za vukojebine. Nema više tih para za koje bih se vratio na teren. Više vrijedi to da u pola 5-5 provučem karticu i odem pjevajući popit nešto sa prijateljima.
Sve je to super, samo se to tako moglo u njegovo vrijeme, gdje je ugostiteljski objekt većini ljudi bio nemoguća misija. Znaš kako je, kad nisi "poželjan".

U današnjem svijetu, to svi "znaju" raditi, svi mogu, relativno je jednostavno započeti, a 70% ih ne doživi godinu dana. Niti su profiti kao nekad.

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
To! Ni ja ne stajem dok ne prodam neki startup za par mlrd USD Usput može i malo bulšitiranja na stejđu. Možda i koja jahta padne, onako skromnija
80ak metara, ne treba pretjerivati.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom