Pogledaj jedan post
Old 12.01.2007., 11:23   #22
Quote:
Endimion17 kaže:
load of bollocks.
neću te nazvati lašcem, ali očito je da ili debelo lažeš ili si napravio grozno loš eksperiment. boli me ona stvar ako te to vrijeđa.

SSSR. tamo se NISU rutinski oštrili noževi stavljanjem u modele piramida, nego je neki Rus nasrao laži da mu je to uspjelo.
da to tebi uspije i na jednoj od 30 piramida, bio bi poznat širom svijeta.

daj reci mi nešto, što ti misliš kako svijet funkcionira? pa u valjku sira isto imaš piramidu, samo nije izrezbarena. zar to znači da je sir čaroban?
ima piramida u mojoj tegli nutelle, samo što još nisu maknuti ostali dijelovi namaza. tegla skuplja božansku energiju?
kriste isuse bože, nemoj se sramotiti ovako. to o čemu pričaš spada u najgore dijelove šarlatanske pseudoznanosti. to je vrh vrha, tome se smiju i alternativci. kladim se da bi se i geza smijao.

mislim, čuješ li ti sebe? napraviš piramidu od nečega i onda to skuplja orgon zato što je to oblika piramide i sprječava truljenje te oštri oštricu noža.
zar ne primjećuješ jadnu naivnost toga? oštri oštricu. haha, to je sigurno bilo popularno zbog inflacije.

Napominjem da u tvojoj tegli Nutelle imas i loptu (kad maknes ostale djelove namaza) ali po Fifinim pravilima, nije dozvoljeno igrati nogomet njome na svjetskom prvenstvu.
Svaki oblik osim mehanickih (uporabnih) svojstava ima i neka druga, manje vidljiva. Piramidalni oblik ocito optimalno "sakuplja" energiju. Svi oni bezazleni pokusi sa ostrenjem zileta, stavljanjem mesa koje ne truli i sl. su nebrojeno puta dokazani. Napravi si malu repliku piramide pa isprobaj.
Normalno, to su sekundarne manifestacije, koja je primarna svrha niko ne zna.
Da su takve cudovisne gradjevine samo "nadgrobni spomenici", cisto sumnjam.
Uz sve nabrojene odlike piramida, koje su napomenute kao argument toga da nisu gradjene ljudskom rukom, stoji jos jedna jako bitna iako manje atraktivna,
zove se logistika. Da bi cijeli taj radnicki kamp nesmetano funkcionirao kroz sve te puste godine gradnje, trebalo bi angazirati tri Egipta samo na proizvodnji i dopremi hrane.
Ocito je da to nisu ljudska posla, pa ionako nam je svima jasno da nismo sami, cemu cudjenje?
pizda is offline  
Odgovori s citatom