Pogledaj jedan post
Old 24.08.2007., 18:49   #16
1. Dve tri riječi o tvom stilu...štajaznam. volim boje, ali koristim ih umjereno, ne da sve na meni poslije izgleda kao đumbus.
2. Najdraži odjevni predmet?kardigani, vestice
3. Najdraži modni dizajner/i? Chloe
4. Top 3 najbolje odjevena celebretija! Nicole Ritchie, Coco Rocha i Inguna Butane (zadnje dvije nisu "celebretiji" ala paris hilton, ali su dvije zgodne manekenke koje su, sudeći po slikama, uvijek lijepo odjevene)
5. Najdraži grad za shoping?Ok je zagreb, ali voljela bih poharati Milano i Pariz.
6. Najviše si želim kupiti za ovu jesen...kako je durga već spomenula, balerinke svih boja i oblika. i jaknicu. i traperice.
7. Uzorci koje obožavam?pepita.
8. Za mene će uvijek bit u trendu? crveni ruž.
9. U ormaru imam najviše...traperica.
10. Mislim da mi najbolje stoji (koja?) boja. zapravo mislim da mi stoje sve boje osim roze. u njoj izgledam vrlo demented.
11. Draži mi je minimalizam ili miksanje boja, uzoraka i tekstura? ovisi o raspoloženju.
12. Ne bih dala više od (kolko?) za neki odjevni predmet? više od soma ne dam, tako da su dizel i riplej za mene otpisani.
13. Al da mi je trenutno suluda hrpa para, prvo bih si priuštila...?onu chanelovu ogrlicu koju je nosila anne hathaway u "The devil wears parada"...i kupila bi si kartu za bilokoji koncert arcade fire-a. i the national-a (ok, oni dolaze kod nas)
14. Matchiranje cipela i torbe je...so last season
14. Najdraži topic na modi mi je?topic modnih kritika samo za hrabre forumašice.
15. Forumašica s najviše stila? hm...lola rose i autorica ove teme, dakle vekki.
16. Da sam ja moderatorica na modi...
17. Modni fetiš su mi? prstenje
18. Mislim da mi najbolje stoji (što od odjeće?) široke tunike i haljine.
19. Svi misle da se dobro oblači, al ja je/ga ne mogu prožvakati (kojeg celebretija?) anđelina đoli. preklasična mi je...
20. Moj stil najbliži je onom od (kojeg celebretija?) :umišljena mode on: ja sam unikatna i posebna :umišljena mode off:
21. Najbolja modna stranica the fashionspot, elle girl, style.com...
22. Nikad ne bih stavila na se...? ono što je zimos stavljalo 80% cura u mojoj školi na se- crne tajice, prugaste crno-bijele tunike i čizme ...
23. Najdraže modno desetljeće? uf. 60-te ofkors
24. Najradije bi imala 70 % popusta u kojem dućanu? u naf naf-u
25. Mislim da je ovaj leksikon...dobar način za upoznavanje
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom