Tema: Budimpešta
Pogledaj jedan post
Old 01.07.2004., 13:46   #16
Ne znam je li ti Muzej straha (sad sam našla: Terror Haza se kaže na mađarskom) baš za dijete. Onak je na nekim mjestima spika ko Goli otok, mračne samice i slično, ali ako je dijete malo i ne kuži nema veze.
Što se tiče javnog prijevoza, sjećam se da smo uzeli kartu za pet dana i da je bila prilično jeftina, ali ne znam koliko je to bilo love.
Bila sam u hotelu sa polupansionom, a doručci su im carski tako da smo otprilike popodne pojeli nešto u nekom restorančiću, i navečer prigrizli nešto sitno.
Snalaženje - imali smo dvije velike karte grada pa smo se po tome ravnali, inače je bilo dosta dobro označeno, a i kamo god dođeš dobiješ još po koju kartu.
E da - imaš u shopping centru na kraju grada veliki centar sa živim životinjama iz prašuma i oceana, morski psi, krokodili, kornjače, pirane i tako dalje. Tamo je prekrasno ali ti treba od centra jedno pol sata i treba promijeniti dva busa.
Ne znam jesam li ti imalo korisna, sad sam skužila da se malo stvari sjećam osim da mi je klopa bila odlična.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom