Pogledaj jedan post
Old 26.05.2008., 10:19   #9
Quote:
ryana kaže: Pogledaj post
sad imam obicni stednjak komplet plin ali trazim takvo samo ugradbeno. znam da su nekadasnje strujne pecnice sporo kuhale ali ne znam da li ove danasnje moderne jace rade, tj vredi li ih imati umjesto plinske cisto zbog brzine kuhanja me interesira. znam da je na struju skuplje ali nije mi to vazno
meni se čini da današnje strujne pećnice s ugrađenim ventilatorom puno brže rade nego one nekadašnje gdje si imao samo mogućnost korištenja gornjeg i donjeg grijača. Kad izaberem opciju pečenja s kružnim strujenjem zraka, čini mi se da puno brže ispeče krumpir, nego na klasičnom programu. Isto tako pizza na programu za pečenje pizze se puno brže ispeče (i ukusnija je) nego na klasičnom programu. A opet čini mi s eda to i ovisi o kvaliteti same pećnice. Frendica i ja kupovale smo u isto vrijeme pećnice i ja kupila nešto skuplju Electroluxovu i super je,a ona Candy neku srednju žalost i nikako nije zadovoljna, uvijek se čudi kak je to kod mene tak brzo ispečeno, jednakomjerno rade grijači, kak ovo kak ono.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom