Pogledaj jedan post
Old 12.01.2017., 23:40   #804
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Potpuno te razumijem, i ja sam zaljubljena u drugoga.... nisam u braku, ali jesam u ozbiljnoj vezi. Ne živimo u istim državama i stoga se rijetko viđam s dečkom, a upoznala zgodnog stranca i sada sam na sto muka. Želim ga više od svega, a ne želim ostaviti dečka jer mi je lijepo i s njim iako me više ne privlači seksualno, nego samo o ovom maštam. Najradije bi obojicu, dečka dok sam u Hrvatskoj, a njega dok sam tu u inozemstvu, ali to ne bi bilo pošteno prema ni jednom i ne želim im to raditi... No ja sam već prešla granicu za razliku od tebe. Možda moram otvoriti novu temu
ma draga nemaš ti nikakav problem.igraj na dva kolosijeka,pa će vrijeme dati odgovor s kojim ćeš ostati.možda dođe i treći s kojim ćeš se na kraju udati.mlada si,stiči iskustva dok možeš.poslije nebuš mogla.nije da imaš djecu kojima bi uništila život.niš se ne bediraj,nego uživaj s obojicom.mada ak je već prestala sex privlačnost s ovim bolje to prekini na vrijeme

joj kad se sjetim prije braka kolko sam ih puta imala dvojicu u isto vrijeme.i nije me pekla savjest ni sekunde.no brzo bih starom dala nogu.pa i kad sam se s mužem spetljala bila sam u vezi.
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 13.01.2017. at 00:58.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom