Tema: Škorpion
Pogledaj jedan post
Old 19.06.2007., 19:32   #7
Quote:
Tremulant kaže: Pogledaj post
jer je znak sam po sebi zajeban, skriven, kompliciran i autodestruktivan pa kad se nađe u podznaku tek. imam dojam da su njegovi utjecaji još prikriveniji. ljudi ne znaju siroti šta ih je snašlo a kad ono repata beštija ih bode iz prikrajka...
Kada sam prvi put otkrila da mi je podznak Škorpion (pre toga mi je neko pogrešno izračunao da je u Vagi) - nisam mogla danima da dođem k sebi od razočaranja. Jedva sam se privikla na tu ideju (da ne spominjem što sam iznova i iznova izračunavala podznak preko raznih tabela, programa, na siteovima na internetu). Čak sam i od jednog geografa uzela sasvim precizne podatke mesta rođenja i mamu (Škorpiona ) stoput ispitivala da nije slučajno pogrešila sat mog rođenja - sve u nadi da će mi nekako razultati ispasti drugačiji. Ali bez pomoći.

Dobro si spomenula i (auto)destruktivnost. To je takođe teška osobina Škorpiona. Kod mene se ogleda u tome što sve volim da raskomadam i rasparčam u najsitnije delove, a onda iznova sklapam i gradim. Već sam se pomirila sa tim da nikad neću imati sređen, miran i harmoničan život. Naprosto ne mogu dugo da opstanem u takvom stanju.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom