Pogledaj jedan post
Old 12.06.2006., 18:43   #17
Danas sam zvala kontakt osobu na faksu da pitam koji su dokumenti potrebni za prijavu prijamnog ispit. Potrebno je: domovnica, rodni list, svjedodzbe sve 4 godine i maturalna svjedodzba. Rekla mi je da potvrda o mjestu prebivalista iz mup-a nije potrebna.
Jedina stvar koja mi je cudna je to da mi je rekla da nije bitno kojeg datuma su domovnica i rodni list jer kad sam se upisivala prije 4 godine na neki drugi faks znam da su inzistirali da rodni list ne smije biti stariji od 6 mjeseci.
Da li netko zna da li je i sada tako pa sam od ove zene dobila krivu informaciju?
Inace rok prijave za prijamni je do 5.7., a u novinama ce ovih dana izaci natjecaj za upise i tamo bi trebalo pisati kojeg ce se tocno datuma odrzati prijamni, gdje ce biti i u koliko sati.
Ako netko zna tocno kojeg datuma ce to izaci u dnevnim novinama neka javi jer ja nisam jos uspjela doci do te informacije a nije ni zena znala tocno.
I jos jedno pitanje - da li se neka cifra koja se placa za prijamni ispit placa kada se dodu predat papiri? I koliko bi to moglo biti novaca? Znam da je prije par godina bilo oko 200 kn, al nisam ziher.
Pozdrav!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom