Pogledaj jedan post
Old 27.06.2011., 20:27   #2211
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Sve to stoji, no istina je također (a to znaju oni koji se u kemiju razumiju malo više nego mi) da itekako postoji povoljnije kozmetike koja sastavom šteti koži manje, a ima isti učinak kao i neki skuplji brendovi.
To možda nije Essence, ali neki drugi jesu.
I da, pedeset posto cijene tog pudera je ime koje plaćaš. I to je gola istina.

Zapravo, osnovni bi kriteriji trebao biti sastav i to kako nam na taj sastav reagira koža na duže staze. Jer, neki puder može imati divne performanse, zbog kojih ih i koriste ozbiljni make-up profesionalci, pa nam vratiti godinama kasnije. I takvih ima i među skupim puderima i kozmetici općenito, a i među jeftinim.
Ako nije tako, kako to da ti je Chanel izazivao prištiće? Pretpostavljam da si izabrala dobar za svoj tip kože.

Da ne budem potpuni oftopik, najbolji skupi puder u kamenu koji sam koristila, za mene, jeste bio Dior. Ali sam zadovoljna i sa ArtDecoom, jer meni osobno oba prijaju licu i na meni odlično izgledaju.

evo jednog kemičara (moja malenkost)
zaista cure nije do cijene pudera, dapače oni skuplji puderi da dobiju željeni efekt na koži koriste agresivniju kemiju od nekih blažih i jeftinijih...stvar je do vaše kože (jer ruku na srce svi smo mi različiti pa zašto ne bi bila i naša koža) a ne do cijene...
primjerice, prije par dana kupila sam si Balea puder u kamenu za nećete vjerovati 18KN!!! puder je savršen,savršeno mi prikriva (a imam dosta problema sa prištićima), lagan je niti ga ne osjetim...a probala sam te skupe pudere kod frendice (tipa dior, chanel nešto od toga) ja sam mislila da će mi faca otpasti koliko je to bilo teško!!!

zato djevojke kakav god da puder je ako vašoj koži paše DOBAR JE (bio on 10 ili 1010kn)
Zombina is offline  
Odgovori s citatom