Pogledaj jedan post
Old 28.10.2007., 01:29   #15
Znojenje dlanova

Zdravo, Imam 19god i imam za mene Veliki problem sa prekomjerenim znojenjem dlanova i pomalo stopala al nisu toliki problem uopste, ali dlanovi jesu.
Konstantno mi se znoje, bez obzira dali sam smiren, nervozan, uzbuđen, bez obzira na godišnje doba(u zimi nešto manje, i kad je hladno vrijeme).
Evo sad dok pisem znoje mi se dlanovi(iako mi se skoro cijel dan nisu znojili), ma cim pomislim na to, cim pocnem pricati o tome
Najveći problem je kada se trebam rukovati s nekim; pri samoj pomisli na tu gestu, automatski mi se počinju ruke znojiti, prije negoli se rukujem, i osjećam se vrlo nelagodno i posramljeno radi toga. automatski kad sretnem nekog,samo mi znoj izbije iz dlanova
Istovremeno kada mi se znoje ruke, znoje se i noge.a pazuhi ne.
Znojenje dlanova zna doći i do te mjere da mi se znoj doslovno cijedi s dlanova, u pravom smislu rijeci, u vecini slucajeva.
Najgore je po ljetu; od svih dijelova tijela po najvećoj vrućini, najviše mi se znoje ruke i noge, pazuhi toliko ne.
ma ja se uvijek divim onim ljudima kojima se ne znoje ruke, i uvijek se pitam kakav bi to zivot bio sa suhim rukama.
Mal, glup problemcic,zanemarljiv, al nevjerovatno dosadan problem + raja i cure to nevole.
A sta bi mogao uraditi, dal cekati da da samo prestane ili ima nesto za uraditi? bukvalno sam na sve spreman, sta kog, koliko god...

p.s. u trazenju interneta vidio sam da ima jos ljudi s ovim problemom, al ja uzivo nisam jos nikog sreo...
Hvala
muderiz is offline  
Odgovori s citatom