Pogledaj jedan post
Old 24.12.2010., 02:40   #14
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Što jedu?
Sve.

Quote:
PS. kad odrastu, izgledaju li sve ovako
Ne, evo ti npr. primjerka starog 2 godine:

http://www.youtube.com/watch?v=qrkIVsYuX4E

Quote:
Ili su te baš uzgajane za kobase?
Ove na fotografijama nisu za kobase, nego za čvarke. Vijetnamske svinje su poznate po velikim količinama masnog tkiva, što se i vidi na fotografiji koju si stavio.

Quote:
wlenarsi kaže: Pogledaj post
,

Bili su već tri godine stari!
Mužjak je veći i brani svoju obitelj!
Aha, to su već malo stariji primjerci.

Quote:
Zato su ga valjda manje mazili i pazili pa se hoće "zaleteti" kad čovek hoće bliže,odbrambeni stav.Ništa strašno ali ipak poprilićno opasno ako se ne znaš postaviti jer ima ljepe zube .Nije se za šaliti i biti ležeran kada je obitelj u pitanju!!!
Sada su već par mjeseci kod mene i radimo na upoznavanju,to je dugotrajni proces,moraju steći poverenje isigurnost u mene.Do proleća će biti sve OK i onda budu i vani i sve u dvorištu videli tako da mislim da će se s vremenom sve rešiti.
Da, to je malo nezgodno, jer su to već odrasle životinje.

Quote:
Slika na žalost nemam..eto nije bilo prilike,ustvari kad radiš u štali obićno se fotić ni ne nosi,ali biće ih.
Svakako ih stavi.

Quote:
V.svinjicu je dobro naućiti od malena na pse...da ne bi kasnije bilo potrebno psa voziti veterinaru na šivanje..,jer ugriz svinje je opasan!Ona grize,dere meso i kožu..ali samo ako je ugrožena.
Ovo je istina, svinje imaju jaku čeljust i jak ugriz, koji lomi kosti.

Quote:
Jesu simpatićne ali je i njima potrebno dosta i naravno ne zaboravimo da je to ipak poludivlja životinja!

Sa svime se slažem, osim sa ovim zadnjim.

Za niti jednu vrstu domaće svinje ne bih rekao da je "poludivlja životinja".
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom